Digitaalsed sõidumeerikud

Olime valmis paigaldama ja kontrollima sõidumeerikuid juba enne kui Eesti Vabariik ühines AETR rahvusvahelise kokkuleppega.

Esimese sõidumeerikute paigalduse ning kontrolli koolituse viisime läbi Eestis 1994 aastal ning Lätis ja Leedus avasime esindused 1995 aastal. Klientide paremaks teenindamiseks on loodud üle eestiline sõidumeerikute kontrolli võrgustik.

Euroopa parlamendi ja nõukogu määruse nr. 561/2006 kohaselt on alates 1 mai 2006 kõikidele esmaregistreeringuga veokitele kohustuslik digitaalne sõidumeerik.

Digimeerikute poolt salvestatud andmete laadimiseks arvutisse on vajalik omada ettevõtte kaarti, mis annab õiguse andmete laadimiseks. Seadmed, mille abil arvutisse andmeid laaditakse on meil müügil. (vt Seadmed digimeerikute andmehalduseks) Samuti on müügil digimeerikute kontrolltestrid, plommimistarvikud, andurid ning digimeeriku paber. Veoettevõtja peab tagama andmete regulaarse kopeerimise juhikaardilt vähemalt 28 päeva ja sõidukist vähemalt 90 päeva järel ning analoogsõidumeeriku kasutamise korral koguma 28 päeva järel salvestuslehed. Kogutud andmed tuleb säilitada vähemalt 12 kuud.

Nõuetele vastavaid digitaalseid sõidumeerikuid on turul kolmelt firmalt alljärgnevate kaubamärkidega:

Pakume järgnevaid digitaalseid sõidumeerikuid:

Stoneridge SE 5000 SMART 2

Kõige kasutajasõbralikum turul kättesaadav sõidumeerik

  • Hõlpsasti kasutatavad käsitsi sisestused
  • Lihtne laadimise/mahalaadimise toimingute sisestamine
  • Automaatne piiriületus ilma juhi sekkumiseta
  • Selge ja kergesti loetav ekraan

Vähem rikkumisi uute juhi otsusetoe loenduritega

Ühildub kõikide masinapargi haldussüsteemidega

5000+ Stoneridge’i tehast Euroopas on valmis Smart 2 paigaldama / toetama

Hind:   700€+km

Kogu komplekti (DSRC, andur jne…) hind 1350€+km

smart 2

Firmalt Stoneridge Electronics – SE5000 Connect

Aruka digimeeriku SE5000 Connect iseloomustamiseks võib tuua alljärgneva:

  • Kõige juhisõbralikum menüü
  • Andmevahetus kiire ja arusaadav
  • Ühe minuti reegel
  • Automaatne puhkeaeg
  • Distantsilt andmete allalaadimise võimekus

Hind:  700 €+km

Stoneridge Electronics

Firmalt Intellic GmbH – Efas 5 arukas digimeerik

Alates digimeerikute turule tulekuga on üritanud seal kohta leida ka Firma Intellic oma Efas kaubamärki kandva digimeerikuga. Alates aastal 2020 tekkinud tootmisraskustest on firma loodetavasti nüüd üle saanud. Tuntud käigukastide tootja ZF omandas sellel aastal firma Intellic Germany GmbH. ZF plaanib rea tehnoloogiliste uuenduste abil digimeeriku lisaks põhiülesandele “juhi tööaja arvestus” viia täiesti uuele tasemele, kus sõidumeeriku ülesandeks on kogu andmevahetus veoki, tema juhi, veoki omanikfirma ning ümbruskonnaga. Loodame lähiajal uue innovaatilise sõidumeerikuga tutvuda.

Digitaalsed sõidumeerikud EFAS

Firmalt VDO Siemens – DTCO1381

Tuntuim sõidumeerikute tootja kui alustasime 30 aastat tagasi siis kandis ta nime KIENZLE edasi tulid Mannesmann Kienzle, VDO Kienzle, Siemens VDO jne… Stoneridge digimeerikuga tehniliselt väga sarnane. Ainsaks probleemiks väikene lisakulu tehnilise kontrolli korral, mille käigus tuleb kindlasti vahetada ka meerikupatarei.

Digitaalsed sõidumeerikud VDO

Võta meiega ühendust!

helista +372 655 0000

või kirjuta info@parkli.ee

Parkli HL OÜ
Parkli HL OÜ