Sõidukite kliimaseadmete paigaldus remont

Veokite ning sõiduautode konditsioneeride remont ning täitmine

Sõidukite kliimaseadmete ja konditsioneeride paigaldus ja remont. Jahutuse lõpetanud külma- või kliimaseadme korral me leiame ning kõrvaldame freooni lekke põhjuse. Võimalusel keevitame või vahetame auklikuks oksüdeerunud alumiiniumtorustikud uutega või teeme kohapeal uued  voolikud. Ning siis saab jälle kuumal suvepäeval autos “talvemõnusid nautida”.

Autokliimade tehnilised probleemid on väga erinevad ning hind kujuneb konkreetsel juhul seadmete ülevaatuse ning lämmastikutesti käigus.

Parkimiskliimaseadmed töötavad väljalülitatud mootoriga ja see tagab, CO2 heitkoguste vähendamise, kütuse kokkuhoiu ning veoki juht saab mõnusas ja elamisväärses keskkonnas oma salongis töötada ning puhata.

sõidukite kliimaseadmete paigaldus ja remont

Kui tekib vajadus paigaldada kliima- või külmaseadmed – pole probleemi, paigaldame.  Kui on tegemist tanki, harvesteri, kombaini  või teehöövliga tuleme kohale.

Universaalsed SANDEN SD7H15  kompressorid põllu- ning metsamasinatele on enamuses laokaup. Samuti aurustid , kondensaatorid ning erinevad survevoolikud koos otsikutega.

 

Freooni lisamine surve all olevasse süsteemi  keskmise suurusega sõiduauto puhul on orienteeruvalt 55€ koos käibemaksuga.

Konvekta
Konvekta
Konvekta
Konvekta

Meie poolt pakutavate külmaseadmete kohta saad rohkem infot siit!

Võta meiega ühendust!

helista +372 655 0000 või

kirjuta: info@parkli.ee

Parkli HL OÜ
Parkli HL OÜ