Sõidukite kliima- ja külmutusseadmete täitmine, remont ja paigaldus

Paigaldame ning remondime eelistatult firma KONVEKTA kaubamärki kandvat toodangut aga tehniline info ning varuosad on saadaval ka teiste firmade toodangule.

Paigalduskomplektid ning paljud varuosad on sageli kattuvad kuna neid kasutavad erinevad tootjad oma seadmete komplekteerimisel. Jahutuse lõpetanud külma- või kliimaseadme korral me ei piirdu ainult täitmisega vaid kõrvaldame enne ka freooni lekke põhjuse. Võimalusel keevitame või vahetame auklikuks oksüdeerunud alumiiniumtorustikud uutega või teeme kohapeal uued  voolikud. Universaalsed kompressorid enamuses laokaup.  Ning siis saab jälle kuumal suvepäeval autos “talvemõnusid nautida”.  

Kui tekkib vajadus paigaldada kliima- või külmaseadmed, pole probleemi paigaldame.  Kui on probleem harvesteri, kombaini  või teehöövliga tuleme ka kohale.
Autokliimade tehnilised probleemid on väga erinevad ning hind kujuneb konkreetsel juhul ülevaatuse ning lämmastikutesti käigus.

Kui oleme veendunud süsteemi tiheduses  siis freooni lisamine surve all olevasse süsteemi  keskmise suurusega sõiduauto puhul on orienteeruvalt 55€ koos käibemaksuga.

Võta meiega ühendust!

helista +372 655 0000

või kirjuta info@parkli.ee

Parkli HL OÜ
Parkli HL OÜ